• ספטמבר 2014

    בחזרה לברלין


    האמנים המשתתפים בתערוכות : עילית אזולאי, ג'ון בוק, אנדי גריידן, אנדי הופ 1930, מתיאס הרנסטם, מינג וונג, מאיה ז"ק, אמיר יציב, ארז ישראלי, צבי לחמן, אלה ליטביץ, האינל ניימט, איימי סיגל, שי עבאדי, אמיר פתאל, אלונה
    רודה, אריק שימן, אריאל שלזינגר

  • ינואר 2014

    אמנים משתתפים: יאיר אגמון, עופר בסודו, רובי בקל, נאוה ברג, מילי ברזילאי, עידו ברקוביאר, דוריאן גוטליב יונתן גולדמן, עדי דהן, רותי דה פריס, תמר הירשפלד, ציון אברהם חזן, נועה טורקניץ', זוודיתו יוסף, אמיר יציב, אורית ישי, גילי לביא, אורי לוין, ליאור מודן, שיר מורן, ענבל מנדס-פלור, רוית משלי, הדס סט, מג'ד עמורי, איתמר ענבר, להלי פרילינג, מרגריטה פרלין, מחמוד קייס, אליאן )לולה( קצ'קה, יהודית קקון, ישעיהו רבינוביץ, שי רטנר, רוני שביד חזן, ליאור שחר, אבינועם שטרנהיים, עיינה שני, אסתר שניידר

    אוצרות: דליה לוין, גילה לימון, טל בכלר

  • מאי 2013

    שפת ילדים

    מעלה קרחות

    שטר מטען

    האוסף האידאולוגי של מיכאל אדלר

  • ינואר 2013

    מחוות תאטרליות

    משתתפים: נלי אגסי, ג'יימס אולדרידג', שיהו אושימה, דיוויד אלטמד, דארן אלמונד, הומה באבא, מרטין בורובסקי, תמי בן תור, דון בראון, אופיר דור, מרסל דזאמה, מת'יו דיי ג'קסון, איבן הולוואי, קנט הנריקסן, קהינדה ווילי, מונה חאטום, אם קיי כנה, הילה לולו לין, רוברט לונגו, מת'יו מונהן, מונטאן/רוזנבלום, ויק מוניז,בארי מק'גי, עדי נס, מאט סונדרס, טרייסי סנלינג, יהודית סספורטס, אולה פון ברנדנבורג, נייג'ל קוק, מיקה רוטנברג, פיליפ רנצר, אליסון שקולניק

  • ספטמבר 2012

    חדרי הפלאות באמנות עכשווית - מהשתאות להתפכחות

     משתתפים: אתי אברג'יל, בועז אהרונוביץ, מאיה אטון, שי עיד אלוני, שפי בלייר, נועה בן-נון מלמד, דינה גולדשטיין, שרון גלזברג, אורי גרשוני, אליעזר זוננשיין, איתי זיו, פאולו טווארס ואייל ויצמן, דנה לוי,אלה ליטביץ, טליה לינק, עידו מיכאלי, תומר ספיר, עינת עריף-גלנטי, אריאלה פדן, אליס פליישר, עמרי צין, איילה צרפתי, אפרת קליפשטיין, רועי רוזן, קרן רוסו, גיא רז, נעה רז מלמד, אסיף שוורץ-יסעור, ירון שטיינברג, מיכל שמיר, בל שפיר, אורי שפירא ועירית תמרי.

  • מאי 2012

    גבולות בתנועה: דו-שיח חוצה תרבויות - תערוכת אמנות עכשווית בשיתוף עם המוזיאון לאמנות טייפה

    האמנים המשתתפים: צָ'אנְג ג'יֶאן- גִ'י, צֶ'ן גִ'י- רֶן, צֶ'ן גִ'ינְג-יָאוֹ, הוֹאוּ ג'וּן-מינג , סיֶה יינג-צ'וּן, הוּאָנְג גִ'י-יָאנְג, הוּאָנְג הָאי-סין, בֶּנְג הוֹנְג-גִ'י, סו יוֹאוּ-סיֶין,  דְזָאי ג'יָה-ווֶיי , דְזוּי גוּאָנְג-יוֹאוּ, דוּ בֵּיי-שְה, ג'וּ ג'וּן-טֶנְג, ווָאנְג יָה-הוּי, ווּ גִ'י-דְזוֹנְג, יָאוֹ רוּי-ג'וֹנְג,  נירה פרג, מיכל שמיר ומיקי קרצמן.

    יעקב מישורי - ציורים

  • ינואר 2012

    מתיחת קו  - תערוכה קבוצתית

    האמנים המשתתפים: קרלוס איריחלבה, קרלוס בונגה, דורה גרסיה, קריסטינה לוקאס, פראן מאנה, מתאו מטה, חררדו קוסטנסה, אנחלה דהלה קרוז ואיזבל רוקמורה.

    לוויינים: עומר פסט - עבודות וידיאו

  • אוקטובר 2011

    המכה השנייה - תערוכה קבוצתית

    האמנים המשתתפים: קריסטוף בושל, אבנר בן גל, צבי גולדשטיין, פבריס ג'יג'י, בריס דלספרג'ר, מיכל הלפמן, לותר המפל, ג'ורדן  וולפסון, גיל מרקו שני, רותי נמט, חיים סטיינבך,  ווילהלם ססנל, ניר עברון, נינה קאנל, אדם רבינוביץ', גרגור שניידר

     

  • יוני 2011

    מונה ומכנה - תערוכה קבוצתית

    האמנים המשתתפים:  ג'וליאן אופי, עילית אזולאי, בי אנדר, יואב אפרתי, ויטו אקונצ'י, אורי ארן, הילה בן ארי, ענת בצר, דגנית ברסט, עתר גבע, נועה גור, קייט גילמור, איתמר גלבוע, יעל המאירי, סוזנה ווירך, אפרת ויטל, רון עמיר, תום פניני ויהודית שרייבר.

    יצחק גולומבק - מרכבות

  • פברואר 2011

    מחוות גוף

    האמנים המשתתפים: גליה אורי (ישראל), לאה גולדה הולטרמן (ישראל), תומס הירשהורן (שוויץ), שחף ירון (ישראל), דיוויד לה שאפל (ארה"ב), ויליאם קובינג (אנגליה), פייר קוליבף (צרפת), נדב קנדר (ישראל/אנגליה), טלי קרן (ישראל), אראיה ראסדג'ארמראנסוק (תאילנד) והדס רשף (ישראל)
     

    שי פריש פרי - שדה 82133N

  • נובמבר 2010

    מבחר עבודות מאוסף המדיה החדשה של מרכז פומפידו - וידיאוזון - הביאנלה החמישית לוידיאו ארט בישראל
    האמנים המשתתפים: סאניה איווקוביץ', חליל אלטינדרה, סוניה אנדראדה, ואלי אקספורט, אורסולה בימן, מיכאל בלום, סמואל בקט, גאזֶל, יוהן גרימונפרז, לורה וודינגטון, ביל ויולה, כריסטינה לוּקַס, פלורנס לזאר, ברוס נאומן, זינב סדירה, נאם ג'ון פייק, רובר פיליו, מג'ידה קאטארי, שיגקו קוּבּוֹטַה, ג'ורדי קולומר

    מוניקה סוסנובסקה - מדרגות

  • ספטמבר 2010

    תערוכת זוכי פרסי משרד התרבות לאמנות ולעיצוב לשנת 2009
    האמנים המשתתפים: מאיה אטון, שי-עיד אלוני, ביאנקה אשל-גרשוני, בן בז'רנו (בן רון), שרון ברקת, אורית ברגמן, דוד (דודיק) גל, קרן גלר, מיכל הלפמן, אליעזר זוננשיין, נועה זית, הדס חסיד, אתי יעקובי, שרון יערי, ראובן ישראל, אביטל כנעני, יהודית לוין, רמי מימון, אלון מירון, יהודית סספורטס, גדעון עפרת, אלי פטל, טל פרנק, בועז קדמן, הדס קידר, אדם רבינוביץ, רועי רוזן, קובי רוט, הלל רומן, גיא שגיא, חן שיש, עלמה שניאור, תמיר שפר, נורית שרת.

    מוניקה סוסנובסקה - מדרגות (הוצג: ספטמבר 2010 - ינואר 2011)

  • אפריל 2010

     מאנימל
    אמנים משתתפים: אורי ארן, גיא גולדשטיין, שון גלדוול, פיטר הוגו, דנה הראל, אסי משולם, עדי נחשון, אריאלה פלוטקין, אלונה רודה, מיגל שבלייה ודינה שנהב

    קרלוס אמורלס

  • ינואר 2010
    יומן משותף, מסע אפריקאי עכשווי
    אמנים משתתפים: וויליאם אדג'ט ווילסון, אינגרידמוואנגירוברטהוטר, אל אנצוי, ז'ואל אנדריאונומאריזואה, בילי בידג'וקה, דילופריזוליקה, מושקווה לאנגה, מישל מאז'מה, מרים מהינדו, זוולתו מתתווה, איימה נטקייקה, סמואל פוסו

  • אוקטובר 2009
    הביאנלה השנייה לאמנות עכשווית בהרצליה
    אמנים משתתפים: אלבר אלבז, בני אפרת, ענת בן דוד, איתן בן-משה, גיורא ברגל, עמית ברלוביץ, אבינת גוטסמן, נועה גיניגר, דני גל, אסף גרובר, הגרפוטק הישראלי, יעל דוידס, יצחק דנציגר, דאריו ויטרבו, יובל חי, רועי חפץ, שחר יהלום, נבט יצחק, ליטל לב כהן, שחר פרדי כסלו, הילה לביב, דנה לב לבנת, אורי להב ועופר לופט, דוד ליסקה, בן לם, ירון לפיד, שגית מזמר, אוהד מטלון, רועי מנחם מרקוביץ', דן משה, כריסטיאן ניוקס, ניר עברון, רעות עירון ויונתן גולד, אוסף אבי פטימר, שלי פלמון, ליאור צ'רבינסקי, בועז קדמן, פיל וגליה קולקטיב, אריאל קן, עומר קריגר, אדם רבינוביץ', הלל רומן, גלעד רטמן, עמי שביט, טל שטרן, תאי שני, קרן "אספיס"

    הרצליה 2009 Herzliya (תערוכת המשך לביאנלה)
    אמנים משתתפים: אלבר אלבז, ענת בן דוד, איתן בן-משה, נועה גיניגר, דני גל, אסף גרובר, הגרפוטק הישראלי, יצחק דנציגר, ליטל לב כהן, שחר פרדי כסלו, ירון לפיד, שגית מזמר, אוסף אבי פטימר, שלי פלמון, פיל וגליה קולקטיב, עומר קריגר, אדם רבינוביץ', הלל רומן, קרן "אספיס"


  • יוני 2009
    איי וויווי

    גברים בשמש
    האמנים המשתתפים: עאסם אבו שקרה, דוראר בכרי, ראני זהראוי, ראפת חטאב, מיכאל חלאק, פהד חלבי, איברהים נובאני, אוסמה סעיד, עבד עאבדי, אסד עזי, עלא פרחאת, סכנדר קובטי ורביע בוכארי

    גרגור שניידר - תצלומים, פסלים ועבודות וידיאו מהפרויקט Haus u r (הוצג: יוני - דצמבר 2009)
    גרגור שניידר -  21 תאי חוף (הוצג: 13-20 ביוני 2009)

  • מרץ 2009
    בעקבות הזמן
    אמנים משתתפים: עמית ברלוביץ, ציבי גבע, אוסקר מוניוז, סטיב מקווין, פולקר מרץ, מיכל שמיר

    אריאל קליינר - גיליוטינה (פרוייקט חוץ, הוצג: מרץ 2009 - נובמבר 2010)


  • דצמבר 2008

    No Nonsense - וידיאוזון - הביאנלה הרביעית לוידיאו ארט בישראל
    האמנים המשתתפים: Blue Noses Group, AES+F, גילי אבישר, תמר אטון, ויקטור אלימפייב, חיים אלמוזנינו, דמיטרי גוטוב, איגור גלמן-זק, ישי גרוס וירון עטר, ליאור ווטרמן, אנה ירמולייבה, נבט יצחק, ולדימיר לוגטוב, ארי ליבסקר, ארבול מלדיבקוב, רועי מנחם מרקוביץ, יוסי עטיה ואיתמר רוז, תום פניני, פרובמיצה

     פיטר בוגנהאוט - The Blind Leading The Blind(הוצג: דצמבר 2008 - מאי 2009)

  • ספטמבר 2008
    נופים פנורמיים
    אמנים משתתפים: רון עמיר, אירית בצרי, צה צונג לאונג, רותי הלביץ כהן, יאן הנלה, שרון בלבן, ליאור שביל, דויד קליירבאוט, אנילה רוביקו, שי קרמר
  • מאי 2008

    ובסוף נמות - אמנות צעירה בשנות התישעים בישראל
    האמנים המשתתפים: ג'אסר אבו רביעה, עסאם אבו שקרה, אורית אדר בכר, גלעד אופיר, ברכה אטינגר, איה&גל, ג'ומאנה אמיל עבוד, יואב אפרתי, אריאל אסאו, אבנר בן-גל, ארנון בן דוד, גיא בן-נר, גיא בר אמוץ, ענת בצר, יוסי ברגר, אלי גור אריה, מאיר גל, אורי גרשוני, אלישע דגן, ניר הוד, נועם הולדנגרבר, נטע הררי נבון, פבל וולברג, אליעזר זוננשיין, דנה ובועז זונשיין, דניאל זק, אירית חמו, גליה יהב, אתי יעקובי, שרון יערי, מרים כבסה, שיבץ כהן, הילה לולו לין, סיגלית לנדאו, יעקב רונן מורד, תמרה מסל, טל מצליח, אוהד מרומי, ניר נאדר וארז חרודי, עדי נס, מיכאל סגן-כהן, חנה סהר, דורון סולומונס, יהודית סספורטס, אבי פיטשון, מקס פרידמן, אורי צייג, רועי קופר, צור קוצר, מיקי קרצמן וגדעון לוי, דורון רבינא, איליה רבינוביץ', רועי רוזן, גיא רז, אפרת שוילי, גיל שחר, יואב שמואלי, מאירה שמש, דינה שנהב

  • ינואר 2008
    D.I.Y.* - אוסף מיכאל אדלר ופוסט-מינימליזם ישראלי משנות השבעים ובאמנות העכשווית
    האמנים המשתתפים: יהושע נוישטיין, בני אפרת, מיכאל גיטלין, בוקי שוורץ, נחום טבת, שחר יהלום, אנג'לה קליין, שיבץ כהן, לאה אביטל, הילה לביב ואוהד מטלון.

    נחום טבת - גרסת הרצליה לדברים אחדים

  • ספטמבר 2007

    העורף - הביאנלה הראשונה לאמנות עכשווית, הרצליה
    האמנים המשתתפים: יעל אפרתי, בועז ארד ומיקי קרצמן, בויאן, גיא בן-נר, איתמר ג'ובני, גיא גולדשטיין, רענן חרל"פ, ינאי טויסטר, יאן טיכי, אלישבע לוי, אורית סימן-טוב, שי-לי עוזיאל, אריאלה פלוטקין, זויה צ'רקסקי, דורון רבינא, תום שובל

  • יוני 2007

    טקסים ופולחנים
    אמנים משתתפים: מלאלה אנדריאלאוידרזאנה, רעיה ברוקנטל, דנה גולדברג, ברונו הדג'י, תרזה מרגוליס, שחר מרקוס, נירה פרג, זהר קניאל, מעין שטראוס

  • מרץ 2007
    בזכות האיטיות
    אמנים משתתפים: נרדה אלוורדו, קריסטין אנדרסון, יאיר ברק, אילת גזית, פני הס יסעור, סם טיילור ווד, יאן טיכי, אהרון עוזרי, אהד פישוף, אורי קצנשטיין וישי אדר, דוד ריב, טל שוחט

    GAMMA GAMMA - hobbypopMUSEUM (הוצג: מרץ - אוגוסט 2007)


  • דצמבר 2006

    קוטלוג אטאמן

  • ספטמבר 2006

     קולות של שתיקה
    האמנים המשתתפים: פילאר אלבראסין, חואן מנואל אצ'וואריה, שוקה גלוטמן, ג'ון נגויין האטסושיבה, יורי לידרמן, דורון סולומונס, נעמה צבר, רועי קופר, סרווט קוצ'יגיט, מירצ'ה קנטור, מיה שינדלר,  Escape Program

    ליונל אסטב - פרחי סלע (הוצג: ספטמבר 2006 - פברואר 2007)

  • אפריל 2006

    תלבושת אחידה
    אמנים משתתפים: יהושע אוקון , ונסה ביקרופט, ואלריו ברוטי, שרון ברקת, מלני דניאל, ארטור ז'מייבסקי, מיכל חלבין, שלי פדרמן, ג'ני רוג'רס, אחלאם שיבלי

  • ינואר 2006

    היער
    אמנים משתתפים: פבריס איבר, ג'ודי ויסנטה ג'קובסון, מאשה זוסמן, מוניקה טיקצ'ק, אהרון יאנג, אתי יעקובי, ניר עברון, אליסף קובנר, דונה קונלון, יוסף קריספל, דינה שנהב, אייל ששון

  • ספטמבר 2005
    אניהו: אוטו/ביוגרפיה
    האמנים המשתתפים: צבי אלחייני, אורית אשרי, שפי בלייר, זיו בן דב, יצחק גולומבק, איל גזיאל, נדב ויסמן, איתי זיו, נועה יערי, אורלי סבר, עינת עמיר, אריאלה פלוטקין, אולף קונמן, אלינור קרוצ'י, רועי רוזן

    Why don't you say it? או: מה את שותקת?
    האמנים המשתתפים: רלי אזולאי, בועז ארד, איה בן רון, יעל ברתנא, דנה גילרמן, רונה יפמן, אריאלה פלוטקין, אליסף קובנר, מיכל רוטשילד, קרן רוסו, גלעד רטמן

    נגה אלחסיד והלית מנדלבליט - Six Feet Under (הוצג: ספטמבר 2005 - מרץ 2006)

  • יוני 2005

    חתכים
    אמנים משתתפים: רות אנדרוולד וליאונרד גרונד,  שרון בלבן, סובודא גופטה, יונאס דלברג, תרזה הובארד ואלכסנדר בירכלר, מיכל הלפמן, גיא זגורסקי, אורית חפשי, קתרין יאס, מאיה כהן לוי, גורדון מאטה-קלארק, אוליבר מייקלס, אילנה סלמה אורתר, שלי פדרמן, רעות פרסטר, גלעד קידר, רם קציר, טל שושן

  • מרץ 2005
    לימור אורנשטיין ואלונה פרידברג

    דיאלוג עם הקלאסיקה
    האמנים המשתתפים: אפרת גל- נור, דיאנה גרו, מיכל חלבין, עינת עריף-גלנטי, ורה קורמן

    דרך בלפסט (אמנים צעירים מצפון אירלנד)
    האמנים המשתתפים: איישלן או'ביירן, מרים דה בורקה, ג'ון דנקן, שיימוס הרהאן, מוירה מקאייוור, סוזן מקוויליאם, מרי מקינטייר, איאן צ'רלסוורת', פיטר ריצ'רדס, דן שיפסיידס

  • נובמבר 2004

    שלוש רשימות - במסגרת הביאנלה השניה לווידיאו ארט בישראל (וידיאו זון 2)
    האמנים המשתתפים: יוחאי אברהמי, יוסי גלנטי, זאטורסקי & זאטורסקי, גיל יקובסון, ירון לשם, יהודית מצקל, ואלרי מרז'ן, מריה מרשל, היראקי סאווה, דורון סולומונס, קאדר עטיה, אורי צייג

  • יוני 2004
    טל אמיתי, שריף ואכד, משה קופפרמן, נטי שמיע עפר, הילה בן ארי

    רקמת פעולה
    האמנים המשתתפים: אתי אברג'יל, נלי אגסי, ארז גולן, גל וינשטיין, מאשה יוזפפולסקי, מיכל נאמן, ארנסטו נטו, ראדה עאמר, אליס קלינגמן, שיהרו שיוטה

    סנטיאגו סיירה -  ארגון של שתיים עשרה קוביות טרומיות (הוצג: ספטמבר 2004 - מאי 2005)

  • פברואר 2004
     פול מקארתי, שירלי שור

    הפעם ציור! - בוגרי אקדמיות דיסלדורף ובצלאל
    האמנים המשתתפים: סוניה ארץ, בן בן רון, מאיה גולד, סוזנה גירינג, אופיר דור, תום ואגנר, מנואלה ווסובסקי, רוזילנה לודוביקו, ורד נחמני, שטפני פון שרטר, שי צורים, יוסף קריספל, מקס שולצה, טיאנהונג שנג, תמר שקין

    אורי ניר - Lost Herbs

  • נובמבר 2003

    בן בן רון, יעל ברתנא, אלי גור אריה, דרור דאום, עודד ידעיה, ארז ישראלי, ליאור נייגר, זיוה נתנאל, טליה קינן, תמר שחורי, אריאל שלזינגר, נורית שרת, גל וינשטיין

    ענת בצר - שלוש, שתיים, אחת

  • יולי 2003

    טל בן בסט, גיא בן-נר, יעל ברתנא, אילת גזית, מירב הימן, סימה מאיר, רוברט מילי, דוד עדיקא, שרון פז, בלו סימיון פיינרו, יעקב רכטר, ערן שקין

  • אפריל 2003

     אורית אדר בכר, דארן אלמונד, מירב בן סימון , עפרי כנעני,  קרן עמירן, איליה רבינוביץ, מיכל רוטשילד

    טל מצליח - שמחת עצירת הרצף (הוצג: מרץ -אוגוסט 2003)

  • ינואר 2003

    סנטיאגו סיירה, פסח סלבוסקי, עמנואל פייצ'ביץ, אנג'לה קליין, רועי רוזן

  • נובמבר 2002

    פרדייז - במסגרת הביאנלה הראשונה לווידיאו ארט בישראל (וידיאו זון 1)
    האמנים המשתתפים: ולרי בולוטין, פייר ביסמוט, עמיר בלבן, שרון בלבן, גיא בן-נר, איילת זהר, אריק לוי, סיגלית לנדאו, פיטר מלץ, קריסטוף קלר, מיכל רובנר, קרן רוסו, מיכל שמיר

    אורי צייג ואבי שחם - מאסטר לוקאס (הוצג: נובמבר 2002 - פברואר 2003)

  • אוגוסט 2002

    חילופים
    האמנים המשתתפים: יוקקו אנדו, עדו בר-אל, אולריך גנת, אושי הובר, פבל וולברג, גל וינשטיין, ואדים זכרוב, מרקוס ליננברינק, הייקה מוטר, אוהד מרומי, רותי נמט, יהודית סספורטס, ברי פרידלנדר, שטפני פך, זויה צ'רקסקי, דורון רבינא, אדם רבינוביץ, ינס ריינרט, מרטין שוונק, גיל שני

  • יוני 2002
    לילי אלמוג, איל גולדברג, יורי לידרמן, פיטר מונרו, אורי ניר, רוני סעדון, עזיז + קוצ'ר, ניקולא קוסטנטינו

    חדרי חדרים
    האמנים המשתתפים: רותם בלוה, אורי גרשוני, גיל יפמן, לירון לופו, גיל ומוטי, מיכל ספקטור, אלי פטל, אליס קליגמן, רותי וזויה

  • מרץ 2002

    ז'ואאו אונופרה, אסנת בר-אור, דנה ובועז זונשיין,  חוסה מנואל סיריה, גבי קלזמר, יובל שאול, גיל שחר, אפרת שלם

  • דצמבר 2001

    תחושת קסם
    האמנים המשתתפים: טיונג אנג, גבריאלה באש, סילבי בלושר, וים דלוואה, ג'ולי הנרי, לילי ון דר סטוקר, אביש חברז'אדה, כריסטיאן ינקובסקי, ניק לסינג, קני מקלאוד, אנליס סטברה, וונג פו, סילבי פלורי, שי צורים, טל שוחט, ינקה שוניברה

  • ספטמבר 2001

    צדוק בן דוד, נורית דוד, שיבץ כהן

    אין עולם בלעדייך...
    אמנים משתתפים: שרה ג'ונס, טום האנטר, אלכס הרטלי, ג'יין ולואיז ווילסון, ג'יליאן ווירינג, סם טיילור ווד, קתרין יאס, שרה לוקאס, וונדי מקמרדו, אליסה סגיצ'לי, האנה סטארקי, סופי ריקט

    קופסא שחורה
    האמנים המשתתפים: רודריק בוקאנן, דגלאס גורדון, גרהאם גוסין, מארק דין, שרה דובאי, קארל פון וילר, רייצ'ל לאו, קני מקלאוד, כריסטינה מאקי, גרהאם פייגן, אדם קודז'קו, רוס סינקלייר

    סלסט בורסייה-מוג'ינו - ללא כותרת (סידרה 2#)

  • מאי 2001

    רונית אגסי, רון אלוני, ריינקה דיקסטרה, מאיר פרנקו, רועי קופר, דלפין קרויטר,  חן שינברג,  דינה שנהב

  • מרץ 2001

    דגנית ברסט, דנה גילרמן, פיטר לנד, חנה סהר, אבי סיטון, אוגו רודינונה, ג'וליאן רוזפלט

  • דצמבר 2000

    שמעון אבני, אהרון אניש, אריק מירנדה, אבי סיטון, דן רייזנר

    פרחי קיר
    אמנים משתתפים: דן ברגשטיין, מיכל הלפמן, תמיר לם, אריק מירנדה, לאונרד קוגן, אדם רבינוביץ, גיל שני

  • ספטמבר 2000

    יורם וידל, טדסו טקשמינה ומסאשי איוואסקי, קימיקו יושידה, אבי מוגרבי, מריאלה מוסלר, ליאור נייגר, פיטר פישלי ודיויד וייס, תמי שר

    מלאך ההסטוריה
    אמנים משתתפים: בועז ארד, גדעון גכטמן, חיים דעואל לוסקי, מיכל הימן,סיגלית לנדאו, דורון סולומונס, ז'סטין פרנק (אוצר אורח: רועי רוזן), מיקי קרצמן

  • מאי 2000

    שרון בלבן, יוסל ברגנר, שריל דוגן, מקס פרידמן, אליקס פרלשטיין

    צילום בפלשתין / ארץ-ישראל בשנות שלושים והארבעים

    זיגמר פולקה - מוסיקה ממקור לא נודע

  • מרץ 2000

    באשיר מח'ול, אוריאל מירון

    בנין הארץ- שיכונים בשנות החמישים

  • ינואר 2000

     יוסי ברגר (הוצג: ינואר-מאי 2000), גדעון גכטמן, אורי צייג, אדם רבינוביץ, פיליפ רנצר

    ציורים מאוסף יעקב אלקוב

    ציורים מאוסף אוזיאש הופשטטר

    דיאלוג מקומי
    אמנים משתתפים: אבישי אייל, הילה לולו לין, צבי לחמן, איריס קובליו, אביתר שטרן

    יהושע נוישטיין - שלום בית, בני ברק (הוצג: ינואר-מאי 2000)

     

הדפס עמוד